16 Haziran 2006 Cuma

Eksiğiniz Yok Fazlanız Var!

UEFA Kupası’nın 2008 yılında yapılacak final maçına evsahipliği yapmaya aday olan kulübümüz için iki gündür Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda incelemelerde bulunan UEFA yetkilileri, stadımızdan mutlu ayrıldı.
Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu’na ilk gün yaptıkları ziyaretin ardından ikinci gün stadyum çevresindeki parklar ve yerleşim bölgelerini de gezen yetkililer, öğle saatlerinde yöneticilerimizle birlikte Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri’nde öğle yemeğinde buluştular. Yöneticilerimiz Rahmi Eyüboğlu ve Neşet Yalçın ile Dış ilişkiler Müdürümüz Turgut Acar’ın katıldığı yemekli toplantıdan sonra yetkililer ülkemizden ayrıldı.
UEFA yetkililerinin Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu’nda katıldıkları toplantıyı ve Türkiye’de UEFA finalinin oynanma düşüncelerini değerlendiren Stadyumdan Sorumlu yöneticimiz İlhan Ekşioğlu "Yetkililerin stadımızdan mutlu bir şekilde geri döndüklerini düşünüyorum. Özellikle Fenerium Tribünü’nün son derece kısa bir sürede bitirilerek tüm birimleriyle hizmete girmesini hayretle karşıladılar. Ve böyle bir stadı sadece Fenerbahçe’ye değil, dünya futboluna kazandırdığımız için bizlere teşekkür ettiler. Bu arada UEFA finalini yaşayan ülkeler ve stadyumlardan eksiğimizin olmadığını hatta bir çok konuda fazlamız bulunduğu konusunda kompliman yaptılar. Ayrıca toplantıya katılan İstanbul Valiliği, Futbol Federasyonumuz, Emniyet Müdürlüğü, Belediye ve havalimanlarımız, finalin Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu’nda oynanması durumunda her türlü desteği verecekleri konusundaki söylemleri de UEFA temsilcileri tarafından ilgiyle karşılandı. İkinci gün tesislerimizde yapılan yemekli toplantı ile görüşmelerimiz tamamlandı. Temsilciler Aralık ayında kararlarını verecekler." dedi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder