24 Eylül 2008 Çarşamba

UEFA'dan 2009 finali için teftiş ziyareti

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda 20 Mayıs 2009'da oynanacak UEFA Kupası Finali öncesi ilk teftiş ziyareti 24-26 Eylül tarihleri arasında yapılacak.

UEFA ve maçın pazarlamasından sorumlu TEAM şirketi yetkililerinin Futbol Federasyonu tarafından oluşturulan Yerel Organizasyon Komitesi'yle yürütecekleri üç günlük çalışmada final hazırlıkları 6 başlık altında değerlendirilecek. Bu çalışmalara Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı sorumlularının yanı sıra İstanbul Valiliği, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Kadıköy Belediyesi ve Atatürk Havalimanı'ndan yetkililer de katılacak.

UEFA Kupası Finali Proje Lideri Didier Andrist önderliğinde, konusunda uzman 17 yetkili üç gün boyunca Yerel Organizasyon Komitesi ve tüm yetkililerle kusursuz bir final için gerekli tüm çalışmaların planlamasını yapacak.

UEFA ve TEAM'den gelecek görevliler salı akşam saatlerinde İstanbul'a ulaşacaklar. Kafile Marriott Oteli'nde konaklayacak.

24 Eylül Çarşamba sabahı saat 09.00'da Fenerbahçe Şükrü Saraçaoğluyapılacak açılış toplantısının ilk yarım saati basın mensuplarına açık olacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder